Hoppa till innehåll

+700 000 nöjda kunder

101 dagars returrätt

Snabb leverans

Heavy Oversized T-shirt - Blød Gul
Product image
Product image

Heavy Oversized T-shirt

Mjukgul

453,00 kr

Leverans · I lager

Leverans inom 1–3 vardagar

En Heavy Oversized T-shirt i bomull i en mjuk, gul färg för dig som vill ha en herr-tee med mer färg än svart och vitt. Oversized-snittet ger en avslappad siluett, och färgen gör jobbet utan tryck eller mönster.

Du öppnar garderoben och ser grått, svart och marinblått. Den här t-shirten ger dig en ljus, varm färg som lyfter en enkel outfit.

Den gula tonen passar ihop med de färger du redan har: marinblå chinos, oliv cargobyxor eller gråa shorts. Bär den ensam en varm dag eller under en öppen skjorta när kvällen blir sval.

Inte för dig om du vill ha en tee som sitter nära kroppen. Oversized-snittet är gjort för att hänga löst.

  • Bomull: 100%
101 dagars returrätt
+700 000 nöjda kunder
Leverans från dag till dag

Rekommenderat för dig

Här är våra rekommendationer till dig

Heavy Oversized T-shirt - Vintage Blå
Bild på Heavy Oversized T-shirt - Vintage Blå

Vintage Blå

453,00 kr
Heavy Oversized T-shirt - Sort
Bild på Heavy Oversized T-shirt - Svart
Heavy Oversized T-shirt - Dusk Rose
Bild på Heavy Oversized T-shirt - Dusk Rose

Dusk Rose

453,00 kr
Heavy Oversized T-shirt - Mørkeblå
Bild på Heavy Oversized T-shirt - Mörkblå

Mörkblå

453,00 kr
Cotton Twill Bucket Hat - Grey
Bild på Cotton Twill Bucket Hat - Grå
Heavy Oversized T-shirt - Hvid
Bild på Heavy Oversized T-shirt - Vit
Heavy Oversized T-shirt - Lys Grå
Bild på Heavy Oversized T-shirt - Ljusgrå

Ljusgrå

453,00 kr
Heavy Oversized T-shirt - Flaskegrøn
Bild på Heavy Oversized T-shirt - Flaskgrön

Flaskgrön

453,00 kr
Heavy Oversized T-shirt - Olive
Bild på Heavy Oversized T-shirt - Oliv
Heavy Oversized T-shirt - Grøn
Bild på Heavy Oversized T-shirt - Grön
De Originale Performance Pants - Sort
Bild på De Originale Performance Pants - Svart
spara 75 %

Svart

225,00 kr906,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bild på De Originale Performance Pants - Navy
spara 75 %

Navy

225,00 kr906,00 kr

Andra köpte också

De Originale Performance Pants - Navy
Bild på De Originale Performance Pants - Navy
spara 75 %

Navy

225,00 kr906,00 kr
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UTGÅRspara 75 %

Sand

225,00 kr906,00 kr
De Originale Performance Pants - Sort
Bild på De Originale Performance Pants - Svart
spara 75 %

Svart

225,00 kr906,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Bild på The Original Performance Shirt - Vit

Vit

755,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Lyseblå
Bild på Den Originale Performance Shirt - Ljusblå

Ljusblå

755,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bild på Den Ursprungliga Performance Shirt - Navy
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 510,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspara 78 %

Svart

165,00 kr755,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bild på Oversized T-shirt - Vit

Vit

302,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bild på Den Originala Performance Shirt - Svart
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bild på The Original Performance Oxford Shirt - Ljusblå

Ljusblå

755,00 kr

Hej, hur kan vi hjälpa dig?

Letar du efter något nytt, eller behöver du hjälp med ditt konto?

Bläddra efter kategorier